Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Slovak

 

Bojujte proti spamerom

Bojujte proti spamerom

WWW roboti (tiež nazývaní boti alebo pavúci) sú programy, ktoré neustále surfujú po webe a získavajú odkazy na stránkach. Keď spamerov bot navštívi vašu stránku, blog, fórum, aťď, všetky stránky a weby, ktorých odkazy sa tam nachádzajú budú prehľadané pre emaily a adresy.

 
Teraz môžte bojovať proti ich robotom!

Všetko čo by ste mali urobiť je si pridať na váš web odkaz na túto stránku, takže kedykoľvek bude spamerov robot prehľadávať vašu stránku, bude presmerovaný na túto. Pre pridanie odkazu na túto stranku použite nasledujúci jednoduchý kód:

 
Text : Bojujte proti spamu! Kliknite tu!

<a href="http://slovak-1670405581.spampoison.com">Bojujte proti spamu! Kliknite tu!</a>

 
Grafický odkaz na blog :

<a href="http://slovak-1670405581.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

Roboti zbierajúce emaily budú presmerované na nekonečnú slučku a získajú milióny neplatných emailových adries -- dynamicky generovaných použitím domén, ktoré vlastnia spamerovia. Títo roboti pridávaním strašne veľa nepotrebných dát do databází spamerov ich zahltia tak veľmi, že sa nakoniec stanú nepoužiteľnými.


Naša veľká vďaka patrí Martinovi Hrudovi, ktorý nám pomohol vytvoriť túto webstránku v slovenskom jazyku. Navštívte preto prosím jeho webstránku na martinphoto.ic.cz

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor